AlfaKredyt

[Głosów:5    Średnia:4.8/5]

AlfaKredyt na polskim rynku znajduje się od 2014 roku. Wraz z wprowadzeniem darmowej pożyczki do 1 000 zł na 30 dni firma spotkała się z większym zainteresowaniem od strony odbiorców. Alfa kredyt charakteryzuje się niezbyt wysokimi opłatami za pożyczki, co sprawia, że plasuje się w pierwszej dziesiątce krajowych firm w tej branży.

Weź pożyczkę w Alfa Kredyt!

Jak ubiegać się o pożyczkę w Alfa kredyt?

Wnioskując o pożyczkę w Alfa kredy trzeba mieć ukończone 21 lat i nie mieć więcej niż 65. Wnioskodawca nie może posiadać innych zobowiązań wobec Alfa kredyt, a także mieć prowadzonego postępowania egzekucyjnego. Aby otrzymać pożyczkę należy zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy. Rejestracja jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka minut. Potwierdzenie danych zawartych w formularzu rejestracyjnym następuje poprzez przelanie na podane konto symbolicznej złotówki. Po sukcesywnej weryfikacji można składać wniosek o pożyczkę. Jego poprawne wypełnienie będzie miało duży wpływ na decyzję o przyznaniu pieniędzy. Wysyłając wniosek, klient zgadza się na sprawdzenie informacji o BIG i KRD na temat stanu aktualnego zadłużenia i finansów. O pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkobiorca zostaje poinformowany wiadomość tekstową (SMS lub mail). Pieniądze są wysyłane na konto w przeciągu kilkunastu minut.

Weź pożyczkę w Alfa Kredyt!

Pożyczki w Alfa kredyt – terminy i koszty

Pożyczkę w Alfa kredyt można wziąć na od 7 do 30 dni. Jej wysokość może równać się minimalnie 100 zł, a maksymalnie 4 000 zł. Koszt wzięcia pożyczki zależny jest zarówno od jej wielkości, jak i samego terminu spłaty. Najwyższe RRSO wynoszące 256806.95% będziemy mieli w przypadku zaciągnięcia pożyczki w wysokości 4 000 zł na okres 7 dni. Realne opłaty wynosić będą wtedy 650 zł. W przypadku zdecydowania się na pożyczkę o tej samej wartości, jednak przedłużenia terminu spłaty do 30 dni, opłaty będą wynosić 1 000, a RRSO utrzyma się na poziomie 1410.33%. Ze szczegółami dotyczącymi wysokości kosztów wzięcia pożyczki w Alfa kredyt zawarte są na stronie internetowej firmy. Tam przy pomocy prostego suwaka, możemy sprawdzić ile ostatecznie wyniosą nas koszty pożyczenia pieniędzy.

Klienci Alfa kredyt, mają możliwość przedłużenia okresu spłaty o dodatkowe dni. Tutaj również opłata przedłużająca zależna będzie od kwoty pożyczki, jak i okresu przedłużenia. Średnio opłata za przedłużenie na 7 dni wynosi około 10% wartości pożyczki, na 15 dni około 16%, natomiast na 30 dni około 25%.

W przypadku braku spłaty w terminie – podobnie, jak w przypadku innych pożyczkodawców – również i w Alfa kredyt, musimy liczyć się z karami finansowymi. Firma dolicza odsetki w wysokości czterokrotności stopy lombardowej kredytu NBP. Oprócz tego możemy się spodziewać monitów upominawczych, które jednak nie będą charakteryzować się wysokimi opłatami. Opłata za każde ponaglenie wynosi 15 zł. Klient może otrzymać maksymalnie 4 wezwania do zapłaty w formie listów poleconych.

Darmowe pożyczki w AlfaKredyt

Darmowa pożyczka w Alfa kredyt dostępna jest dla wszystkich nowych klientów firmy. Za każdą kolejną klientowi zostają naliczone już dodatkowe opłaty zgodne z tym, co firma przedstawia na swojej stronie internetowej. Pierwsza chwilówka może opiewać maksymalnie na kwotę 1 000 zł. Co sprawia, że promocja Alfa kredyt jest jedną z bardziej atrakcyjnych na rynku pożyczek. Mimo iż pierwsza pożyczka w AlfaKredyt jest darmowa, nie wszyscy mogą ją otrzymać. Ubiegać się o pieniądze mogą jedynie osoby, które ukończyły 21 rok życia i mają udokumentowane źródło dochodu. Firma sprawdzi również sytuację finansową wnioskodawcy w krajowych rejestrach: KRD i BIG. Aby otrzymać pierwszą darmową pożyczkę nie można mieć więcej niż 65 lat.

Weź pożyczkę w Alfa Kredyt!

Alfa Kredyt Logowanie i Rejestracja

Aby założyć konto w AlfaKredyt i zalogować się wystarczy wejść na stronę: alfakredyt.pl

Alfa Kredyt Opinie

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.