Hapi Pożyczki

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Weź pożyczkę w Hapi Pożyczki!

Hapi Pożyczki to internetowa marka firmy IPF Polska, powiązana z bardzo znaną firmą pożyczkową Provident, która świadczy wysoką jakość usług. Hapi Pożyczki to firma z której usług mogą skorzystać pełnoletnie osoby, potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego. Marka jest firmą pozabankową, dlatego oferuje uproszczone procedury i szybki czas realizacji wniosków. Co ważne, Hapi Pożyczki cieszą się bardzo dobrymi opiniami użytkowników, a o ich jakości i rzetelności świadczy dłuższy czas, podczas którego są obecne na polskim rynku usług finansowych.

Jakie usługi oferuje firma Hapi Pożyczki?
Hapi Pożyczki oferuje dla każdego klienta szeroki zakresu usług finansowych. Najpopularniejszym produktem jest pożyczka ratalna, z której można skorzystać drogą on-line. Oferuje ona kwotę od 800 do 25000 złotych, do spłacenia w dogodnych ratach rozłożonych na okres od 3 do 48 miesięcy. W zależności od ilości wybranych przez klienta rat, RRSO pożyczki waha się od 7,81% do 9,72%. Dzięki podanej wysokości RRSO, można łatwo obliczyć całkowite koszty pożyczki. Dla przykładu, przy pożyczce w kwocie 2 tysięcy złotych branej na okres 6 miesięcy, całkowite koszty dodatkowe wynoszą 852,94 złotych. W pakiecie z hapipożyczką za zaledwie 30 złotych miesięcznie można wykupić specjalny pakiet medyczny. Obejmuje podstawową opiekę lekarską, pakiet badań laboratoryjnych czy badania diagnostyczne – wszystko to z myślą o wygodzie klienta.

Kto może ubiegać się o pożyczkę?
Hapipożyczka dostępna jest dla każdego klienta, który posiada polskie obywatelstwo i ukończył 18 rok życia. Oczywiście wymagane jest także stabilne źródło dochodów, które umożliwia spłatę pożyczki. Konieczne jest także posiadanie dowodu osobistego, konta w jednym z polskich banków i spłaconej poprzedniej pożyczki, jeśli była ona zaciągnięta w Hapi Pożyczki. Dla firmy koniecznością jest także posiadanie telefonu komórkowego oraz adresu e-mail, szczególnie że większość formalności można załatwić drogą zdalną.

Jak długo czeka się na otrzymanie pożyczki?
Z racji tego, że firma Hapi Pożyczki nie jest bankiem, nie wymaga od klientów długiego czasu oczekiwania i weryfikacji dziesiątek dokumentów, jak dzieje się to w tradycyjnym banku. Firma pozabankowa znacznie upraszcza zasady wnioskowania – wniosek o udzielenie pożyczki drogą online wypełnia się w zaledwie kilka minut. Wnioski weryfikowane są w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta – od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00. Wymagana jest weryfikacja tożsamości wnioskodawcy, który musi wykonać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 złotego. Jeśli wnioskodawca posiada konto w tym samym banku co Hapi Pożyczki, możliwa jest praktycznie natychmiastowa weryfikacja jego danych.

Dlaczego warto starać się o pożyczkę?
Firma Hapi Pożyczki jest otwarta na nowych klientów, dla których proponuje wyjątkowo atrakcyjne warunki. Warto jednak wiedzieć, z jakiego powodu zdecydować się na pożyczkę gotówkową. Z pewnością klientów przyciąga szybki czas realizacji wniosków – jest to maksymalnie kilka dni roboczych, a nie jak w bankach – nawet kilka tygodni. Nie ma też rozbudowanej biurokracji, donoszenia zaświadczeń i dokumentów, czy stania w kolejkach. Wszystkie formalności można załatwić drogą internetową, bez konieczności wychodzenia z domu. To spora wygoda dla osób, które nie mają czasu lub możliwości odwiedzania placówek stacjonarnych. Zresztą, wnioski można składać o dowolnej godzinie, nawet w środku nocy! Niskie RRSO sprawia, że pożyczka opłaca się pod względem kosztów. Wszystkie informacje są jawne – każdy klient może sprawdzić wysokość rat i sumę do spłaty, jeszcze zanim złoży wniosek. Dzięki temu Hapi Pożyczki cieszą się niesłabnącą popularnością wśród tysięcy klientów z całego kraju.

Kontakt i numer telefonu

Strona logowanie w Hapi Pożyczki

Strona Hapi Pożyczki

Jakie są opinie o Hapi Pożyczki?

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.