Rapida Money

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Rapida Money to firma udzielająca pożyczek, jest ona zweryfikowana przez Komisję Nadzoru Finansowego i daje swoim klientom gwarantowane pożyczki.

Weź pożyczkę w Rapida Money!

WARUNKI OTRZYMANIA POŻYCZKI OD RAPIDA MONEY

Firma pożycza swoim klientom pieniądze nie biorąc pod uwagę ich historii kredytowych. W przypadku gdy nasz BIG jet zły, w tej firmie zawsze otrzymamy potrzebne nam pieniądze. Warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie gwaranta, czyli osoby, która ma do klienta zaufanie i wierzy, że będzie spłacał swoje zobowiązanie w terminie.
Bez względu na to czy się pracuje na pełny etat czy na pół etatu, czy wspomniany BIG jest negatywny czy pozytywny czy też sami się zatrudniamy, gdy ktoś zagwarantuje za nas, będziemy mogli bez problemu w tej firmie otrzymać pożyczkę.

KIM MOŻE BYĆ GWARANT

Gwarant to osoba w wieku od 25 do 75 lat. Taka osoba zgadza się na to, że w przypadku gdy my sami nie będziemy mogli zapłacić raty pożyczki, ona zrobi to za nas. Gwarantami najczęściej są członkowie rodziny, bliscy przyjaciele lub osoby, które wierzą nam i mają do nas zaufanie, że nie zostawimy ich ze spłatą naszej pożyczki.

Weź pożyczkę w Rapida Money!

JAK DOSTAĆ POŻYCZKĘ W RAPIDA MONEY?

Wniosek na pożyczkę można złożyć online, na podstawie specjalnego kalkulatora informujemy firmę ile pieniędzy i na jaki okres, chcemy pożyczyć.
We wniosku, ponadto, wpisujemy wszystkie swoje dane, podpisujemy go i wysyłany do firmy online. Po jakimś czasie otrzymujemy od firmy link do wniosku Gwaranta, który musi go wypełnić. Po jakimś czasie otrzymujemy telefon z firmy Rapida w celu ustalenia szczegółów wypłaty z pożyczki. Wszystko odbywa się w bardzo krótkim czasie i bardzo szybko otrzymamy pożyczone pieniądze.

BEZ ŻADNYCH ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

Firma Rapida Money daje pożyczki bez żadnych zbędnych formalności.
Gwarantem może być zawsze bliska nam osoba, zresztą pożyczając pieniądze nie możemy od razu przewidywać, że ich nie zwrócimy. Zdarza się jednak czasami, że nasz BIG w ocenie innych banków czy firm pożyczkowych jest nie najlepszy i nie pomaga nam w otrzymaniu finansów w danej kwocie. Rapida Money to przykład firmy pożyczkowej, która w danej chwili może nas uratować. W ciągu naszego życia spotykają nas różne sytuacje, nagle zepsuje się nam samochód, ktoś w rodzinie zachoruje, musimy zrobić remont lub chcemy wyjechać z rodziną na wakacje. Prostota otrzymania pożyczki w Rapida może nam pomóc wyjść z opresji, w której się nagle znajdziemy.

JAK WYGLĄDA SPŁATA POŻYCZKI ZACIĄGNIĘTEJ W RAPIDA MONEY?

Przy podpisaniu umowy pożyczkowej od razu ustalona jest wysokość raty, spłacanej co miesiąc w dniu określonym przez pożyczkobiorcę. Osoba, która zaciągnęła w firmie pożyczkę zobowiązuje się do spłaty całkowitej kwoty pożyczki wraz z odsetkami i prowizją. Pożyczka jest zaciągnięta świadomie i wiadomo jest, że kwota zwrotu jest znacznie wyższa od kwoty pożyczonej.
Comiesięczne raty są równe, z wyjątkiem ostatniej raty, która zależy od danego dnia miesiąca, wybranego przez nas samych do spłaty rat.
W pierwszej kolejności spłaca się prowizję za udzielenie pożyczki, gdy prowizja jest już cała spłacona wtedy rata składa się tylko z odsetek i części kwoty pożyczonej. Odsetki naliczane są dziennie od kwoty, którą pożyczyliśmy, tak samo dzieje się z odsetkami karnymi, które za opóźnienie spłaty, naliczane są dziennie.
W przypadku gdy spłacisz nam tylko część raty, druga część zostanie pobrana od naszego gwaranta. Pożyczkę z firmy Rapida bierzemy, tak jak by we dwoje, razem z naszym gwarantem, dlatego też to on spłaca to czego my sami nie spłacamy.

Weź pożyczkę w Rapida Money!

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.